1994 den bu yana yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi, deneyimi ve yeni konsept anlayışı ile birleştiren firmamız poliüretan sünger epdm, eva, polietilen, neopren, kauçuk gibi ham maddelerin müşteri talepleri doğrultusunda İslenmesi sekilendirilmesi, yanmaz emprenye edilmesi ve yarı mamul haline getirilmesi konularında faaliyet göstermektedir.

Firmamız çeşitli sertifika ve ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi ile tasarım ve projelerimizi çeşitlendirip dünya pazarında ülkemizi temsil etmenin gururunu yasamaktadır.

Günümüz piyasa şartları ve rekabet ortamında başarılı olmanın yolu teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek kalite ve verimliliği arttırarak geliştirmektedir.

Kalite ve hizmette sınır olmadığına inanan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yurtdışı ve yurt genelinde ambalaj, İzolasyon, yalıtım basta olmak üzere tüm endüstriyel sektörlere hizmet vermekten ve siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duymaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda standartları yükselterek daha iyi ve doğruya karşılıklı güven ve saygı ile hep birlikte ulaşmak.

Vizyonumuz

Amacımız müşterilerimizin farklılık gösteren ihtiyaçlarına yüksek teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden uzman kadroyla çözüm üretmek bunu sürekli geliştirerek tercih edilen ve kalite anlayışının belirleyicisi olmak.

Değerlerimiz

  • Güvenilir
  • Sorumlu
  • Yenilikçi
  • Çözüm Üreten